Blog

Depilacja Laserowa – Trwałe Rozwiązanie dla Gładkiej Skóry

Jak działa laserowa depilacja?

Laserowa depilacja gwarantuje Ci trwałe usunięcie niechcianego owłosienia poprzez zjawisko selektywnej fototermolizy. Oznacza to, że laserowa depilacja niszczy termicznie komórki odpowiedzialne za powstawanie i wzrost włosa bez naruszenia tkanek otaczających, co zapewnia skuteczność i bezpieczeństwo zabiegu. W efekcie włos już nigdy nie odrośnie.

Dla kogo jest laserowe usuwanie owłosienia?

Laserowe usuwanie owłosienia jest dla wszystkich, którzy chcą pozbyć się owłosienia z dowolnej okolicy ciała i twarzy i cieszyć się gładką skórą. Laserowe usuwanie owłosienia jest idealnym rozwiązaniem, jeśli masz problem z wrastającymi włosami, czy też podrażnieniami po goleniu.

Czy laserowa depilacja boli?

Aby laserowa depilacja była skuteczna musi być odczuwalna dla klienta. Stopień odczuwanego bólu jest kwestią bardzo indywidualną, jak również zależy od rodzaju lasera. W Marsi Beauty laserowa depilacja wykonywana jest laserem diodowym Primelase, który dzięki maksymalnej mocy 4800 W pozwala na użycie krótkich impulsów, które rozgrzewają mieszek włosa do optymalnej temperatury bez nagrzewania skóry, co zapewnia niską bolesność przy maksymalnej skuteczności i bez poparzeń. Dodatkowo laserowa depilacja Primelase wyposażona jest w system chłodzący, który chłodzi skórę do temperatury -5 stopni, co zapewnia komfort zabiegu.

Czy laserowa depilacja usuwa włosy na zawsze?

Depilacja usuwa włosy na zawsze, natomiast po pewnym czasie poprzez zmiany hormonalne uśpione wcześniej mieszki mogą zostać za stymulowane i może pojawić się kilka cienkich włosów, dlatego też aby cieszyć się stałym efektem zaleca się wykonanie jednego zabiegu przypominającego raz na dwa lata.

Czy depilacja laserowa okolic intymnych i ciała jest bezpieczna?

Tak, depilacja laserowa okolic intymnych i ciała jest całkowicie bezpieczna, jeśli jest wykonana laserem medycznym i dobrane zostały odpowiednie parametry oraz wykluczone przeciwwskazania przez kosmetologa. W Marsi Beauty depilacja laserowa okolic intymnych i innych partii ciała wykonywana jest bezpiecznym medycznym laserem Primelase, a zabieg poprzedzony jest bezpłatną konsultacją, na której wykluczamy możliwe przeciwwskazania i wykonujemy próbę laserową, aby wykluczyć ewentualne uczulenie na światło lasera.

Odkryj Pełną Ofertę Depilacji Laserowej i Ciesz się Gładką Skórą

Pozbądź się niechcianych włosów raz na zawsze dzięki zaawansowanej technologii depilacji laserowej. Odkryj naszą kompleksową ofertę i pozwól sobie na luksus posiadania gładkiej skóry każdego dnia. Depilacja laserowa to inwestycja w Twoje samopoczucie i wygodę, która przynosi długotrwałe rezultaty.

 

Laserowe usuwanie owłosienia – przeciwwskazania:

Laserowe usuwanie owłosienia nie może być wykonane przy:

 • nowotwory
 • ciąża
 • świeżo opalona skóra lub potraktowana samoopalaczem
 • epilepsja
 • przyjmowanie leków/suplementów światłouczulających
 • ogólny zły stan zdrowia
 • zakażenia skóry w miejscu zabiegu
 • bielactwo
 • choroby tkanki łącznej
 • terapia retinoidami w miejscu zabiegu i ogólnie
 • tatuaż w polu zabiegu
 • uszkodzona skóra w miejscu zabiegu

Czy depilacja nóg może być wykonana na skórze z pajączkami?

Tak, depilacja laserowa nóg jest wykonywana nawet u osób z problemem popękanych naczynek. Depilacja laserowa nóg jest całkowicie bezpieczna dla osób z tendencją do pękania naczynek.

Czy można się opalać korzystając z zabiegów depilacji laserowej?

Miejsce poddawane zabiegowi depilacji laserowej nie może być opalone. 2 tygodnie po zabiegu depilacji laserowej można korzystać z kąpieli słonecznych, natomiast należy pamiętać, że do kolejnego zabiegu opalenizna musi zejść, jest to czas średnio 2 miesięcy, dlatego nie zaleca się opalania w trakcie serii zabiegowej. Depilacja laserowa nóg nie może być wykonana, gdy nogi są opalone.

Ile zabiegów potrzebujesz, aby uzyskać efekt stale gładkiej skóry?

Dla uzyskania najlepszych efektów wymagana jest seria minimum 4 zabiegów (zazwyczaj jest to 6-8) w odstępach 4-8 tygodniowych.

Jak przygotować się do zabiegu depilacji laserowej?

Miesiąc przed zabiegiem depilacji laserowej nie można wyrywać włosów wraz z cebulką. Miejsce depilowane musi być ogolone przed zabiegiem, włos nie może wystawać poza powierzchnię skóry. 

Depilacja laserowa cena

Cena depilacji – koszt zależnie od okolicy ciała wynosi 100-600 zł. W Marsi Beauty mamy też pakiety depilacji na każdą partię 5+1 gratis, czyli 6 w cenie 5.

Pytania i odpowiedzi  

Depilacja laserowa na ile starcza?

Efekt depilacji laserowej utrzymuje się na zawsze, natomiast zaleca się wykonanie jednego zabiegu przypominającego np. raz na dwa lata ze względu na zmiany hormonalne organizmu.

Depilacja laserowa jak często?

Zależnie od partii ciała depilację laserową wykonujemy w odstępach co 4-8 tygodnie. 

Ile zabiegów depilacji laserowej?

Dla maksymalnej skuteczności zaleca się wykonanie min. 4 zabiegów. Najczęściej terapia obejmuje 6-8 zabiegów.

Ile kosztuje depilacja laserowa?

Koszt depilacji laserowej za jeden zabieg, to 100-600 zł zależnie od okolicy poddanej zabiegowi.

Ile kosztuje depilacja laserowa miejsc intymnych?

Depilacja miejsc intymnych, to koszt 300-350 zł za zabieg.

Depilacja bikini głębokie co obejmuje?

Depilacja bikini głębokie obejmuje usunięcie owłosienia z pachwin, wzgórka łonowego i warg sromowych większych (zewnętrznych).

Jak wygląda depilacja laserowa bikini?

Klient przychodzi na zabieg ogolony. W gabinecie na klienta czeka jednorazowa bielizna. Zabieg wykonywany jest w pozycji leżącej i w okularach ochronnych. Kosmetolog przykłada raz po raz głowicę do skóry objętej zabiegiem i oddaje strzał wiązką lasera. Jest to zabieg szybki, precyzyjny i komfortowy.

Share

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *