Twoja Skóra Zasługuje na Najlepsze Zabiegi - Sprawdź Naszą Ofertę

Każdy skóra jest różna i różne są jej potrzeby. Zadbam o to, aby wybrać zabieg szyty na miarę Twoich potrzeb.

Twarz

Każda cera wymaga specjalnego traktowania, zajmę się nią profesjonalnie

W głąb skóry przy pomocy wody i pod dużym ciśnieniem wtłaczane są cząsteczki aktywnego wodoru. Dzięki temu aktywny wodór złuszcza i dogłębnie oczyszcza warstwę rogową naskórka.

Peelingi PCA Skin od 199 zł

Zabiegi z wykorzystaniem mieszanek kwasów AHA, BHA, PHA. Mają działanie złuszczające, rozjaśniające, detoksykujące oraz nawilżające. Preparat jest dobierany w zależności od potrzeb i kondycji skóry.

PRX-T33 od 299 zł

PRX T33 to innowacyjna metoda biorewitalizacji skóry bez użycia igieł.Stanowi połączenie kwasu trójchlorooctowego, kojowego oraz nadltenku wodoru. Zabieg ten łączy w sobie właściwości liftingujące, rozjaśniające a także oczyszczające.

BioRePeel Cl3 od 299 zł

To innowacyjny, dwufazowy wyrób medyczny o działaniu rewitalizującym, antyoksydacyjnym i biostymulującym. Dzięki działaniu złuszczającemu przyspiesza regenerację komórek poprzez usuwanie zewnętrznych komórek warstwy rogowej skóry.

Polega na wykonywaniu mikrootworów  w skórze przy pomocy urządzenia wyposażonego w bardzo cienkie igły. Mikronakłucia powodują kontrolowane uszkodzenia skóry, które wywołują reakcje zapalne. Dzięki temu dochodzi do wzmożonej produkcji kolagenu, elastyny oraz kwasu hialuronowego.

Mezoterapia igłowa od 249 zł

Mezoterapia polega na śródskórnym lub podskórnym podawaniu preparatu i stworzenia depozytu, z którego stopniowo uwalniają się substancje o działaniu nawilżającym, odżywczym, antyoksydacyjnym, czy rozjaśniającym.

Stymulatory tkankowe to grupa preparatów podawana śródskórnie za pomocą iniekcji. Dzięki stymulacji komórek skóry wpływają na wzrost syntezy włókien kolagenu i elastyny, przez co prowadzą do głębokiej odbudowy struktur skórnych.

Medycyna estetyczna

Jesteś piękna! Zadbam o to, by uwydatnić Twoje atuty i sprawię, byś zachwycała wszystkich wokół

Kwas hialuronowy nadaje ustom objętości, podkreśla ich kontur oraz intensywnie je nawilża. Efekt po powiększaniu ust to przede wszystkim pełniejsze, jędrniejsze i bardziej kształtne usta. 

Nici rewitalizujące służą do wykonywania zabiegów spowalniających procesy starzenia się skóry. Zabieg z zastosowaniem nici pobudza mechanizmy samoregeneracji skóry, poprawia jej jędrność i sprężystość. Nici zaimplantowane w tkance są rodzajem rusztowania, które wzmacnia zwiotczałą skórę.

Ciało

Zadbaj o swoje ciało. W gabinecie możesz skorzystać z różnych zabiegów w zależności od występującego problemu

Lipoliza iniekcyjna od 299 zł

Lipoliza iniekcyjna to nieinwazyjne modelowanie sylwetki, polegające na wprowadzeniu substancji powodującej likwidację komórek tłuszczowych. W miejscach podania preparatu powstaje kontrolowany, niewielki stan zapalny tkanki tłuszczowej.

Polega na wykonywaniu mikrootworów  w skórze przy pomocy urządzenia wyposażonego w bardzo cienkie igły. Zabieg mezoterapii sprawdzi się w celu redukcji blizn, rozstępów oraz ujędrnienia skóry ciała. 

Stylizacja brwi i rzęs

Oczy zwierciadłem duszy. Zadbam o Twoje brwi i rzęsy

Laminacja brwi od 119 zł

Laminowanie brwi to zabieg rekomendowany wszystkim, którzy mają problem z nieregularnymi, źle układającymi się włoskami w brwiach.

Lifting rzęs od 149 zł

Lifting rzęs to zabieg podniesienia i podkręcenia rzęs, który daje trwały, naturalny efekt.

GODZINY OTWARCIA

pon - pt: 10:00 - 19:00
sob: 10:00 - 14:00

LOKALIZACJA

ul. Tysiąclecia 39
41-303 Dąbrowa Górnicza